shopping-bag 0
Przedmioty: 0
Podsumowanie: 0.00 zł
Pokaż koszyk: Zamówienie:

Wpisy

Kolejny sprawdzian w Goleniowie

Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin czeka kolejne kontrolne granie. Tym razem podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej wezmą udział w międzynarodowym Goleniów Summer Cup 2017.

Dla miedziowych będzie to drugi turniej towarzyski w ramach przygotowań do nowego sezonu. W ubiegły weekend lubinianki rywalizowały w słowackich Michalowcach. Tam Metraco Zagłębie Lubin rywalizowało z ekipami z Rumunii, Węgier i gospodyniami – Iuventą.

I tym razem miedziowe czeka międzynarodowe granie. W Goleniowie zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin zmierzą się z norweskim Skrim Kongsberg, wicemistrzem Białorusi – BNTU-Belaz Mińsk oraz Pogonią Szczecin, która wystąpi w roli gospodarza turnieju.

W dniach 11-12 sierpnia będziemy świadkami już 6 edycji tego międzynarodowego turnieju piłki ręcznej kobiet. Gościnnie zawody odbędą się w Goleniowie, który we współpracy z Pogonią Szczecin oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji będzie organizatorem imprezy.

Dla nas im więcej grania, tym lepiej. Przed nowym sezonem doszło do nas kilka nowych zawodniczek i potrzebujemy czasu i zgrania, aby to wszystko funkcjonowało jak należy. Cieszę się, że mamy okazję grać z wymagającymi rywalami, tak było na Słowacji, tak będzie i tym razem w Goleniowie oraz później podczas Memoriału Henryka Kruglińskiego – mówi Bożena Karkut, trener Metraco Zagłębia Lubin.

Terminarz:

11 sierpnia 2017 (piątek)

10:00

Metraco Zagłębie Lubin vs Skrim Kongsberg

12:00

BNTU-Belaz Mińsk vs SPR Pogoń Szczecin

16:00

Metraco Zagłębie Lubin vs BNTU-Belaz Mińsk

18:00

SPR Pogoń Szczecin vs Skrim Kongsberg

12 sierpnia 2017 (sobota)

10:00

Skrim Kongsberg vs BNTU-Belaz Mińsk

12:00

SPR Pogoń Szczecin vs Metraco Zagłębie Lubin