Wpisy

Karkut: Zapowiada się ciekawe spotkanie

Pogoń Baltica Szczecin będzie dla szczypiornistek Metraco Zagłębia Lubin rywalem numer dwa w obecnym sezonie. Ostatnie lata pokazały, że rywalizacja lubińsko-szczecińska jest niezwykle emocjonująca. Jak będzie tym razem?

Obydwie ekipy znają się doskonale. W ubiegłym sezonie to właśnie Pogoń Balitca Szczecin pozbawiła miedziowe szansy gry o medale mistrzostw Polski, wygrywając w ćwierćfinale play-off – Pogoń Szczecin to brązowy medalista i finalista Challenge Cup z zeszłego sezonu. To powoduje, że zespół ze Szczecina urasta do roli faworyta tego spotkania. Niemniej jednak jest to są pierwsze nowego sezonu i każda drużyna przystępuje z czystą kartą i nowymi marzeniami do rozgrywek – mówi szkoleniowiec Metraco Zagłębia Lubin.

Ostatnie spotkania Zagłębia z Pogonią dostarczały kibicom wielu emocji. I tym razem zapowiada się zacięte widowisko – Wiem, że to będzie trudny teren i Pogoń na pewno wierzy, ze zdobędzie dwa punkty. My też jedziemy do Szczecina po pełną pulę. Zapowiada się ciekawe spotkanie – mówi Bożena Karkut.