shopping-bag 0
Przedmioty: 0
Podsumowanie: 0.00 zł
Pokaż koszyk: Zamówienie:

Wpisy

Karkut: Mam nadzieję, że będzie wspaniały doping

Już w najbliższą sobotę o godzinie 18:30 piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin kontynuować będą swoją przygodę w europejskich pucharach. Miedziowe w drugiej rundzie Pucharu EHF zmierzą się z węgierskim Debreczynem.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie – Pierwszy mecz zagramy na własnym parkiecie i w tym upatruje wielkiego plusa. Z drużyną z Debreczyna znamy się tak naprawdę tylko z materiałów filmowych. Wszystko okaże się na parkiecie, bo parametry mamy do siebie bardzo podobne. Wiele będzie zależało od tego, jak w ten mecz wejdziemy, jeśli od początku narzucimy Węgierkom swój styl gry, to wtedy jestem dobrej myśli – mówi Bożena Karkut.

DVSC Debreczyn to przynajmniej teoretycznie najsilniejszy rywal, z którym przyjdzie się zmierzyć miedziowym od początku obecnego sezonu – Każdy przeciwnik ma inną specyfikę i inny charakter. Spodziewam się, że mecz na pewno nie będzie łatwy. Każdy przed meczem startuje z czystą kartą, każdy ma swoje marzenia i każdy chce wykonać choć jeden krok do przodu w kierunku awansu do kolejnej rundy rozgrywek – dodaje szkoleniowiec Metraco Zagłębia Lubin.

Na mecz w Lubinie zapowiedziała się około 100-osobowa grupa węgierskich kibiców, mobilizują się również kibice piłkarscy Zagłębia Lubin – Mam nadzieję, że będzie wspaniały doping i dużo kibiców. Widowiska sportowe są wtedy, kiedy uczestniczy w nich również publiczność, dlatego zapraszam wszystkich na mecz Pucharu EHF z węgierskim Debreczynem. Od początku na pewno zagramy ambitnie i zrobimy wszystko, aby ten pierwszy mecz na własnym parkiecie zakończyć zwycięstwem – zapewnia Bożena Karkut.

Bilety na:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/816