Wpisy

Karkut: Atmosfera była wspaniała!

Nie milkną echa wczorajszego spotkania eliminacji Mistrzostw Europy. Polska pokonała pewnie Finlandię, a na trybunach biało-czerwonym kibicowała trener Metraco Zagłębia Lubin, Bożena Karkut.

Szkoleniowiec naszej drużyny zwróciła uwagę na znakomitą atmosferę, panującą w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Hala wypełniła się po brzegi, żywiołowo dopingującymi fanami – Atmosfera na hali była wspaniała. Bardzo mi się podobało i bardzo się cieszę, że międzynarodowa piłka ręczna zawitała do naszej hali. Przed laty, kiedy wszyscy walczyli o ten obiekt w Lubinie, to na pewno z myślą, że to będzie takie okno na sport międzynarodowy na najwyższym poziomie. Tak się właśnie stało. Cieszę się, że hala była pełna, a doping przez cały mecz. Dodatkowym smaczkiem było, to że mieliśmy na parkiecie kilka naszych lubińskich akcentów – mówi Bożena Karkut.

Wszyscy mamy nadzieję, że spotkanie kadry będzie miało przełożenie również na mecze ligowe – Międzynarodowy poziom powoduje, że na mecze przychodzą kibice niekoniecznie związani z daną dyscypliną. Ale taka atmosfera, jakiej byliśmy świadkami może spowodować, że wiele osób złapie tego bakcyla piłki ręcznej i będzie chciała ją oglądać w wydaniu ligowym. Taką mam nadzieję i zapraszam wszystkich na nasze mecze. Emocji na pewno nie zabraknie! – zapewnia szkoleniowiec Metraco Zagłębia Lubin.

Kolejny mecz piłki ręcznej w hali RCS-u już 17 października. Wówczas szczypiornistki Metraco Zagłębia Lubin podejmować będą Łączpol Gdańsk.