Podsumowanie: 0.00 zł
Pokaż koszyk: Zamówienie:

Wpisy

Juniorki wygrały w derbach

Rozpoczęła się druga runda Dolnośląskiej Ligi Juniorek. Nasze zawodniczki pokonały przed własną publicznością KPR Jelenią Górę 21:19 (8:7). Tym samym podopieczne Elżbiety Szczepaniak i Beaty Miazgi zrewanżowały się za minimalną porażkę w pierwszej rundzie.

Początek meczu odbiegał od tego sprzed blisko miesiąca. Tym razem miejscowe nie pozwoliły odskoczyć rywalkom. Przez pierwsze 30 minut byliśmy świadkami zaciętego starcia bramka za bramkę. Oba zespoły skupiły się przede wszystkim na obronie, o czym może świadczyć fakt, iż w pierwszej połowie padło tylko 15 trafień. To jednak Miedziowe schodziły do szatni z jednobramkową zaliczką – 8:7.

Lubinianki dobrze weszły w drugą połowę. W 35 minucie miały 4 bramkową przewagę (12:8), co sprawiło, że nieco uspokoiły grę. Dzięki konsekwentności i skutecznym atakom gospodynie utrzymywały przewagę, uniemożliwiając przyjezdnym zmniejszanie straty. Zagłębie ani na moment nie oddało inicjatywy w spotkaniu, kontrolując wynik do końcowej syreny. Mimo wszystko był to bardzo zacięty oraz ciężki pojedynek, który zakończył się pozytywnie dla naszego zespołu.

MKS Zagłębie Lubin – KPR Jelenia Góra 21:19 (8:7)

Skład Zagłębia: Anna Rzeczycka, Karolina Czyż, Natalia Najdek, Agata Tracz, Katarzyna Skupień, Adrianna Pacyna, Adriana Kurdzielewicz, Kornelia Ściernicka, Olga Lewandowska, Daria Miłek, Aleksandra Mosica, Lidia Kowalaszek, Patrycja Bogusz, Karolina Milczarczyk, Zuzanna Kliszcz, Wiktoria Kocińska.