Podsumowanie: 0.00 zł
Pokaż koszyk: Zamówienie:

Wpisy

II liga: Pech rezerw Zagłębia

Nie mają ostatnio szczęścia szczypiorniści naszych rezerw. Podopieczni Jarosława Hipnera przegrali kolejne spotkanie w obecnym sezonie jedną bramką. Tym razem musieli uznać wyższość OSiR-u Komprachcice.

Miedziowi na mecz udali się w 13-osobowym składzie. Z Lubina zespół rezerw wyjechał o godzinie 13 – i nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że naszych zawodników prześladował tego dnia pech. Samo spotkanie zaczęło się z ponad 2-godzinnym opóźnieniem z powodu problemów komunikacyjnych, a dokładnie zakorkowanej autostrady A4, którą miedziowi podróżowali do Komprachcic. Gospodarze odczekali swoje i mecz rozpoczął się dopiero o godzinie 20:15! I jak tu nie wierzyć w przesądy…

Tym bardziej, że lubinianie byli blisko wygranej, mecz zaczęli znakomicie od 4:0, a do przerwy prowadzili różnicą trzech bramek – 12:9 – W przerwie uczulałem swoich zawodników, aby byli skoncentrowani do końca. Niestety zawaliliśmy początek drugiej połowy – komentuje Jarosław Hipner.

I rzeczywiście. Nasi zawodnicy zagrali fatalnie i w pierwszych dziesięciu minutach po zmianie stron rzucili tylko dwie bramki, przy ośmiu trafieniach gospodarzy. Siedem minut przed końcem było 23:19 i chociaż miedziowi gonili wynik i doszli na jedną bramkę, na doprowadzenie do remisu zabrakło już czasu.

OSiR Komprachcice – MKS Zagłębie II Lubin 24:23 (9:12)

Zagłębie II: Skrzyniarz, Kaczmarek, Podejma – Mański 2, Fesdorf 8, Gancarz, Klemeński 4, Kuliński 3, Nowak 2, Berjak, Kaźmierczak 2, Nawrot 2, Katusza.