Podsumowanie: 0.00 zł
Pokaż koszyk: Zamówienie:

Wpisy

II liga: Gubin wygrał w Lubinie

zaglebie news_0Piłkarki ręczne rezerw Zagłębia Lubin przegrały ze Spartą Gubin 19:23 choć do przerwy prowadziły 14:12.

Przyjezdne prowadziły do 20. minuty spotkania. Wówczas bramkę na 10:10 rzuciła Paulina Tracz. Do końca pierwszej połowy przewaga leżała po stronie miedziowych, które do szatni schodziły, prowadząc 14:12.

Na ostatnim prowadzeniu lubinianki było w 35. minucie. Później wiatr w żagle złapały przyjezdne i odzyskały prowadzenie z pierwszej połowy. Wynik oscylował w okolicach dwóch bramek przewago Sparty, a mecz zakończył się wygraną zespołu z Gubina 23:19.

MKS Zagłębie II Lubin – Sparta Gubin 19:23 (14:12)

Zagłębie II: Płończak, Wawrzak – Brenkus, Rippel, Tracz 7, Stanisławczyk 2, Walczak 2, Szymczyk 3, Kędzierska 1, Kłos 3, Łazarenko.