Wpisy

Grzyb: Walczymy o zwycięstwo!

Kolejna odsłona „Świętej Wojny” przed nami! Tym razem Metraco Zagłębie Lubin zagra z Perłą Lublin w ramach rundy finałowej PGNiG Superligi Kobiet. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę o godzinie 17:15 w hali RCS-u w Lubinie.

O tych spotkaniach zostało już powiedziane i napisane chyba wszystko. Odwieczni rywale kolejny raz staną w szranki, tym razem rywalizować będą o ligowe punkty – Na te mecze nie trzeba nas dodatkowo mobilizować. Są to bardzo wyjątkowe spotkania i każda z nas zdaje sobie z tego sprawę. Lublin jest na pierwszym miejscu, my na drugim, co dodaje dodatkowego smaczku tej „Świętej Wojnie”. Walczymy o zwycięstwo, a ostatnie nasze mecze są naprawdę emocjonujące i mam nadzieję, że i tym razem będzie podobnie, oczywiście z rozstrzygnięciem na naszą korzyść.

W ostatnim czasie do konfrontacji na linii Lubin-Lublin dochodziło kilkukrotnie. Niestety ostatniego meczu w hali Globus w Lublinie Miedziowe nie będą wspominać zbyt dobrze, gdyż przegrały 17:25 i nie awansowały do finału Pucharu Polski – Można powiedzieć, że co chwilę gramy ze sobą mecze. Niedzielny będzie drugim w przeciągu kilku dni, po czwartkowym spotkaniu w ramach Pucharu Polski, a ogólnie trzecim przez półtora tygodnia. Tak to już jest, że w decydującej fazie sezonu można grać sporo meczów z jednym rywalem, w naszym przypadku trafiło akurat na Lublin.

Bilety na:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1055