Wpisy

Głosujemy na Naszych!

Rozpoczęła się 66. edycja Plebiscytu Sportowego „Gazety Wrocławskiej”. To najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowy w naszym regionie, w którym zachęcamy do głosowania na przedstawicieli naszego Klubu!

W pierwszym etapie plebiscytu, osobno we Wrocławiu i wszystkich dolnośląskich powiatach w głosowaniu Czytelników i internautów wyłonieni zostaną laureaci w kategoriach: Najpopularniejszy Sportowiec Roku, Najpopularniejszy Junior Roku, Najpopularniejszy Trener Roku oraz Najpopularniejsza Drużyna Roku.

Głosowanie w miastach i powiatach rozpocznie się 26 listopada i będzie trwać do 20 grudnia do godz. 21.00. Zwycięzcy pierwszego etapu plebiscytu awansują do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy.

Niezależnie w wojewódzkich kategoriach plebiscytu nagrodzeni zostaną: Działacz Roku, Trener Personalny i Fitness, Klasa Sportowa Roku i Szkółka Piłkarska Roku.

Więcej znajdziecie tutaj:

https://gazetawroclawska.pl/plebiscyt-sportowy-wybieramy-najlepszych-i-najpopularniejszych-sportowcow-juniorow-trenerow-i-druzyny-glosowanie-rozpoczete/ar/13644915