shopping-bag 0
Przedmioty: 0
Podsumowanie: 0.00 zł
Pokaż koszyk: Zamówienie:

Wpisy

DKMS z nami podczas sobotnich meczów!

W najbliższą sobotę czaka nas wielka dawka emocji sportowych. W hali Regionalnego Centrum Sportowego zobaczymy dwa mecze piłki ręcznej. Podczas spotkań z Orlen Wisłą Płock i węgierskim DVSC Debreczyn towarzyszyć nam będzie Fundacja DKMS. Pomożesz? Bo możesz – masz to w genach!

Niektórzy od zawsze czuli, że są po to by pomagać innym, a uratowanie czyjegoś życia wbrew pozorom nie jest aż tak trudne. Jednym ze sposobów, aby stać się prawdziwym bohaterem, jest podzielenie się z chorym swoim szpikiem. Ambasadorzy Fundacji DKMS będą towarzyszyć nam podczas sobotnich meczów piłkarzy ręcznych o godzinie 13:00 i piłkarek ręcznych o godzinie 18:30.

Ambasadorami Akcji Partnerskiej z Fundacją DKMS zostało 17 zawodników PGNiG Superligi Mężczyzn, w tym obrotowy Zagłębia Lubin Tomasz Pietruszko – Współpraca z Fundacją DKMS to dla Superligi kolejny krok w realizacji naszych założeń komunikacyjnych, które poza promocją dyscypliny, są nastawione na zaangażowanie w działania charytatywne czy noszące pomoc innym – mówi Justyna Woja, rzecznik prasowy PGNiG Superligi.

W sobotę zapraszamy na stoisko Fundacji DKMS, które ulokowane będzie przy sklepiku klubowym. Pomożesz? Bo możesz – masz to w genach!

14.10.2017

godz. 13:00 MKS Zagłębie Lubin – Orlen Wisła Płock

godz. 18:30 Metraco Zagłębie Lubin – DVSC Debreczyn

Więcej informacji o DKMS:

http://zaglebie.lubin.pl/pgnig-superliga-rozpoczyna-akcje-partnerska-z-fundacja-dkms/