Wpisy

Derby w Walentynki

Derbowe spotkanie w Walentynki. Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin 14 lutego podejmować będą lokalnego rywala, czyli KPR Kobierzyce. Środowe spotkanie w hali Regionalnego Centrum Sportowego rozpocznie się o godzinie 18:00.

Patrząc na tabelę zdecydowanym faworytem są miedziowe. Trzeba jednak pamiętać, że KPR to rywal bardzo ambitny i niewygodny. Świadczyć może o tym choćby fakt, że lubinianki w Kobierzycach wygrały po bardzo emocjonującym meczu, a KPR sprawił ostatnio także wielkie problemy liderowi z Lublina oraz Pogoni Szczecin.

– Jest to bardzo niewygodny rywal. Praktycznie w każdym meczu trzymają wysoki poziom, jednak końcówki należą do zespołów, które są bardziej doświadczone i zajmują wyższe miejsca w tabeli. Zawodniczki KPR-u naprawdę fajnie grają, są ambitne, waleczne i myślę że mogą zrobić w tym sezonie jeszcze niejedną niespodziankę – ocenia Kinga Grzyb – My zagramy tak, aby w środowym meczu niespodzianki nie było i trzy punkty pozostały u nas – dodaje skrzydłowa Metraco Zagłębia Lubin i reprezentacji Polski.

Miedziowe ostatnie mecze mogą zaliczyć do bardzo udanych. Podopieczne Bożeny Karkut  Renaty Jakubowskiej pokonały dwa zespoły z czołówki – Pogoń Szczecin i Start Elbląg, a ostatnio przywiozły komplet punktów z Kielc, po wygranej z tamtejszą Koroną Handball.

18. kolejka PGNiG Superligi Kobiet

Metraco Zagłębie Lubin – KPR Kobierzyce

14.02.2018 (środa)

godz. 18:00

Hala RCS w Lubinie

Bilety: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/982