Wpisy

Bondzior: Jeszcze nie mogę w to uwierzyć

Dwóch zawodników Zagłębia Lubin zostało powołanych na kwietniowe starcia z Niemcami w ramach eliminacji Mistrzostw Europy. Obok Jakuba Morynia w kadrze znalazł się także wychowanek naszego klubu, Krystian Bondzior – Jeszcze do końca nie mogę w to uwierzyć – mówi skrzydłowy Zagłębia.

– Jest to dla mnie spełnienie marzeń i ogromna szansa. Zawsze marzyłem, aby dostać taką szansę i móc zaprezentować swoje umiejętności na najwyższym szczeblu naszej dyscypliny. Jeszcze do końca nie mogę w to uwierzyć, ale właśnie dlatego ciężko pracuje na treningach i widzę, że to wszystko idzie w dobrym kierunku. Pewne jest to, że dam z siebie wszystko, co potrafię. Każdy procent swoich umiejętności postaram się zaprezentować na parkiecie – mówi Krystian Bondzior.

Nowy selekcjoner reprezentacji Patryk Rombel powołał zawodników na mecz z niezwykle silną reprezentacją Niemiec. Występ przeciwko takiemu rywalowi to dodatkowa nobilitacja – Niemcy to przeciwnik z najwyższej półki, co dodaje mi jeszcze większej energii i motywacji, aby dążyć ku perfekcji. Każdy trening w reprezentacji będzie wyzwaniem i szlifowaniem moich umiejętności, dlatego bardzo cieszę się że będę mógł zaprezentować się w biało-czerwonych barwach – dodaje skrzydłowy Zagłębia Lubin.