Wpisy

Arek Moryto z nagrodą za Gracza Miesiąca

Arkadiusz Moryto przed dzisiejszym meczem z Orlen Wisłą Płock otrzymał nagrodę za tytuł Gracza Miesiąca. Głosami internautów skrzydłowy Zagłębia Lubin zwyciężył w lutym. Partnerem głosowania jest firma Balticus.

Arkadiusz Moryto dostał nominację od ekspertów z Kocham Ręczną: – Znakomita skuteczność podczas dwóch ostatnich serii (25 bramek), świetnie wykonuje rzutu karne, cieszy forma i ciągły progres w kontekście występów w reprezentacji Polski, bezapelacyjnie najlepszy zawodnik Zagłębia. Najpierw wyrównał rekord ligi, żeby w następnym spotkaniu poprawić go o jedną bramkę.

Przed dzisiejszym meczem nagrodę dla najlepszego zawodnika lutego wręczył Romuald Kujawa, wybrany niedawno na piłkarza 70-lecia Zagłębia Lubin, laureat „Złotego Buta” dla najlepszego piłkarza Ekstraklasy.

Marka Balticus powstała z pasji i miłości do zegarków. Jest to typowy Microbrand, Polskie projekty oraz najlepsze materiały. Zegarki budowane są w oparciu o najlepsze japońskie automatyczne mechanizmy. Produkcja jest w ograniczonych ilościach. Balticus planuje ekspansję rynku oraz rozpoczęcie współpracy z uzdolnionym polskim projektantem.